Witamy na stronie www Centrum Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii (Centrum PWINT)

Centrum PWINT to odpowiedź na stale zwiększające się zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi doradztwa prawnego oraz usługi szkoleniowe w zakresie szeroko rozumianego prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii.

Centrum PWINT oferuje usługi polegające m.in na opracowywaniu, analizowaniu lub opiniowaniu projektów umów, regulaminów, sporządzaniu opinii i analiz prawnych, prowadzeniu negocjacji handlowych, prowadzeniu postępowań w zakresie naruszenia praw własności intelektualnej oraz prowadzeniu szkoleń i warsztatów.

Zespół Centrum PWINT składa się ze specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej z zakresu prawa własności intelektualnej i nowych technologii, zarówno małych i dużych podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Obok świadczenia typowych usług doradczych i szkoleniowych Centrum PWINT stawia sobie również za cel, propagowanie wiedzy na temat regulacji prawnych dotyczących własności intelektualnej oraz nowych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony Centrum PWINT oraz jej regularnego odwiedzania. W dziale "AKTUALNOŚCI" publikowane będą informacje na temat różnych zagadnień z zakresu działalności Centrum PWINT. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania oraz uzyskacie nową wiedzę przydatną w życiu codziennym.

Z ukłonami

Centrum PWINT

Copyright