Prawo IT - bezpłatne konsultacje

 

Wraz z Regionalnym Ośrodkiem Informacji Patentowej w PPNT Gdynia zapraszam już 22 kwietnia na indywidualne konsultacje prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa IT.

Konsultacje skierowane są do wszystkich, którzy prywatnie bądź zawodowo korzystają z wszelkiego rodzaju rozwiązań IT, w tym programów komputerowych, stron www, systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, mediów społecznościowych itp. i pragną zasięgnąć porady prawnej w zakresie korzystania z takich rozwiązań.

W jaki sposób można chronić „pomysł” na rozwiązanie IT? Jak skutecznie zabezpieczyć wdrożenie nowego rozwiązania IT w przedsiębiorstwie? Co powinny zawierać umowy dot. korzystania z oprogramowania (umowy licencyjne, deweloperskie, SLA itp.)? Jak zabezpieczyć własne interesy w stosunkach z dostawcą/odbiorcą strony lub serwisu www? Jakie dane i informacje powinny być uwidocznione w serwisach lub stronach www przedsiębiorcy? Kto ponosi odpowiedzialność za treści zamieszczone w serwisach internetowych, w tym społecznościowych? Jak zabezpieczyć się na okoliczność korzystania z rozwiązania IT w przypadku upadłości dostawcy rozwiązania IT.

To tylko przykładowe pytania, na które będzie można uzyskać odpowiedź w trakcie spotkania z Panem Mateuszem M. Woźniakiem - ekspertem ds. prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Konsultacje odbędą się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Informacji Patentowej w PPNT Gdynia.

KIEDY: 22.04.2015r. (środa), godz. 12:00-16.00
WSTĘP I ZAPISY: bezpłatnie, obowiązkowa rejestracja na konkretne godziny: http://roipkonsultacje.evenea.pl/
GDZIE: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III (Centrum Konferencyjne), biuro H128.

Wraz z ROIP serdecznie zapraszam

Mateusz M. Woźniak
Centrum PWINT

 

Copyright