Aspekty prawne rejestrowania i użytkowania domen internetowych - konsultacje

 

Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w PPNT Gdynia zaprasza 25 marca na indywidualne konsultacje prawne w zakresie prawnych aspektów rejestrowania i użytkowania domen internetowych.

Konsultacje skierowane są do wszystkich, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej planują lub już korzystają z domen internetowych i potrzebują zasięgnąć wiedzy w zakresie zgodnego z prawem korzystania, ochrony i rozporządzania prawami do domen internetowych.

Jak skutecznie nabyć lub zabezpieczyć nabycie domeny od podmiotu trzeciego nie będącego rejestratorem? W jakiej formie i w jakiej treści powinna zostać sformułowana umowa o cesji praw do domeny? Jak skutecznie uzyskać prawa do domeny naruszającej nasze prawa? W jaki sposób chronić nasze dobra naruszane przez domenę internetową? Przed jakim podmiotem/instytucją prowadzić postępowania w sprawie naruszenia praw do domeny?

Na te i podobne pytania dotyczące praw do domen internetowych można uzyskać odpowiedź w trakcie spotkania z Mateuszem M. Woźniakiem - ekspertem ds. prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Konsultacje odbędą się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Informacji Patentowej w PPNT Gdynia.

Kiedy: 25.03.2015r. (środa), godz. 12:00-16.00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III (Centrum Konferencyjne), biuro H128.

Wstęp: bezpłatny, obowiązkowa rejestracja na konkretne godziny: http://roipkonsultacje.evenea.pl

 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych

Mateusz M. Woźniak

 

Copyright