Szkolenie "Aspekty prawne ochrony i zarządzania marką przez przedsiębiorcę" 21 listopada 2014

Marka jako nośnik informacji jest ważnym elementem prowadzenia działalności gospodarczej w każdej formie. Umożliwia promowanie towarów i usług oraz jest czynnikiem odróżniającym przedsiębiorców na rynku. O jej znaczeniu dla prowadzenia jakiejkolwiek działalności nie trzeba przekonywać.

Szkolenie "Aspekty prawne ochrony i zarządzania marką przez przedsiębiorcę" odpowie na pytanie czym jest marka w rozumieniu przepisów prawa, jakie są środki ochrony prawnej marki, jak skutecznie nabywać prawa do marki od osób trzecich oraz jak skutecznie i bezpiecznie zarządzać marką. W trakcie spotkania przedstawione zostaną ponadto ryzyka prawne oraz praktyczne rozwiązania dotyczące zabezpieczania praw do marki w fazie jej tworzenia, uzyskiwania jej ochrony prawnej, określania zasad wykorzystywania marki oraz środków przysługujących uprawnionym z praw do marki, w przypadku jej bezprawnego wykorzystania przez podmioty trzecie.

Termin: 21 listopada 2014 roku (piątek), godz. 13:00-15:30
Miejsce: Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 24, Gdynia
Prowadzący: Mateusz Woźniak, Centrum PWINT
Organizatorzy: Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Centrum PWINT
Zapisy: wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona (zapisy na http://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/x.php/1,3901/Siodma-edycja-Swiatowego-Tygodnia-Przedsiebiorczosci-w-Gdyni.html)

Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

Copyright