Ostatni warsztat z cyklu "Jak chronić własność intelektualną - przewodnik dla początkującego przedsiębiorcy" 18.11.2014 PPNT Gdynia

 

 

 

Wraz ze Strefą Startup Gdynia zapraszamy na trzeci warsztat z cyklu "Jak chronić własność intelektualną – przewodnik dla początkującego przedsiębiorcy". Ostatnie ze spotkań odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W trakcie spotkania odpowiemy m.in na następujące pytania:
Jak bezpiecznie opracowywać, nabywać i zarządzać własnością intelektualną? Jak skutecznie nabywać prawa do własności intelektualnej tworzonej przez podmiot trzecie? Jak zgodnie z prawem zbierać i przetwarzać dane osobowe klientów i kontrahentów?


Program spotkania:

Jak bezpiecznie tworzyć, nabywać i zarządzać własnością intelektualną oraz innymi informacjami wykorzystywanymi w prowadzonej działalności gospodarczej:

1) Podejmowanie działań organizacyjnych i marketingowych przy udziale osób trzecich – jak to robić, żeby nie wyrządzić sobie krzywdy i nie narazić na szkodę?
2) Udostępnianie własnych własności intelektualnych oraz innych informacji osobom trzecim – jak to robić w bezpieczny sposób?
3) Ochrona danych osobowych – dekalog zasad dla początkującego przedsiębiorcy.

Termin: 18 listopada 2014 roku (wtorek), godz. 11:00-14:00
Miejsce: PPNT Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia
Prowadzący: Mateusz Woźniak, Centrum PWINT
Organizatorzy: Strefa Startup Gdynia, Centrum PWINT
Zapisy:  bilety dostępne na www.wlasnosc1811.evenea.pl (wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona)

 

 

Copyright